W jaki sposób bezpiecznie otrzymać zamówione monety?

(PS4, Xbox ONE, PC)

2 sposoby:

1. Doładowanie konta. (bardzo bezpieczna metoda)


PRZED ZAKUPEM UPEWNIJ SIĘ, ŻE TWOJE KONTO POSIADA ODBLOKOWANY RYNEK TRANSFEROWY W APLIKACJI FUT WEB APP

Aby otrzymać zamówione monety konieczne jest podanie danych do swojego konta FUT, czyli:

a)Email Origin
b)Hasło Origin
c)Kody zapasowe Origin

W tym sposobie pokrywamy prowizje ea czyli otrzymujesz dokladnie tyle coins ile zamówisz.

Co to są kody zapasowe i jak je uzyskać?
Kody zapasowe służą do autoryzacji logowania się na konto z nowego urządzenia. Aby możliwe było zrealizowanie zamówienia, konieczne jest podanie 2 kodów zapasowych.

Aby wygenerować kody zapasowe należy przejść do swojego konta Origin, następnie kliknąć Konto EA i płatności. Kolejny krok to zakładka Bezpieczeństwo. W sekcji Kody zapasowe należy kliknąć Widok. W ten oto sposób pojawi nam się 6 kodów zapasowych.

Uwaga!!

W tym sposobie w formularzu zamówienia nie wypisujemy zawodników tylko dowolnego zawodnika i ustawiamy mu ze jest wystawiony za calkowita cene zamówienia
np: kupilismy 100k- wpisujemy ze Szczęsny wystawiony jest za 100k a poprawne dane do konta podajemy w uwagach albo na nasz email: jolantacygan0708@gmail.com

Ważne : Po złożeniu zamówienia należy wylogować z trybu Ultimate team oraz z aplikacji Fut Web App do czasu aż doładujemy coinsy.

2. Kupujemy tylko karty specjalne (bardzo bezpieczna metoda)

Wystawiasz na liste transferową karty spacjalne (posiadają one możliwość wystawienia ich na kup teraz za cene 50k, 100k itd). Zwracamy za zakup takiej karty

Uwaga!!

W tym sposobie w formularzu zamówienia nie wypisujemy zawodników tylko dowolnego zawodnika i ustawiamy mu ze jest wystawiony za całkowitą cene zamówienia
np: kupiliśmy 100k wpisujemy ze Szczęsny wystawiony jest za 100k nastepnie opłacamy zamówienie.

Po opłaceniu zamówienia kontaktujecie się z nami a my podamy dokładnie jakie karty kupić i jak je wystawić.

Kontakt: e-mail: jolantacygan0708@gmail.com

gg: 31593134

Czy można wystawiać informy lub karty specjalne za wyższe kwoty niż 10000?

Tak, oczywiście. Wystarczy wyszukac danego zawodnika w wersji podstawowej, wybrac jego cene kup teraz i wpisac nam w uwagach za ile jest wystawiony. 

Gdzie i kiedy wysłać kod PSC?

Najpierw należy wypełnić formularz : wybrać:  metodę płatności –  grę –  platformę – ilość monet – wypełnić rubryki – po wciśnięciu „ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE”   zostaniecie przekierowani na stronę www.przelewy24.pl  i tam należy zaakceptować warunki i zostaniecie przekierowani na strone www.paysafecard.com i tam należy wpisać kod.

Co zrobić gdy nie otrzymało się coinsów?

Najlepiej skontaktować się z Nami pisząc sms czy maila, szybko wyjaśnimy całą sytuację. 

Jak wystawiac karty w formularzu?

Przy rubryce: „NAZWA WYSTAWIONEGO ZAWODNIKA”  należy wpisac nazwisko zawodnika i tam rozwinie sie lista zawodnikow, kliknąć w odpowiedzniego zawodnika, przy następnych analogicznie.   Cena uzupełniana jest automatycznie.

Czy jak jestem na zaraz wracam to kupować coinsy?

Jak najbardziej mozna kupować, ten status oznacza, że może mnie chwilowo nie być przy komputerze, ale zawsze staram sie aby dostawa była jak najszybiciej.

Jaką nazwę klubu podac przy zamówieniu do Fify 15 android?

Wystarczy wpisać swoje imię.

Wysłałem SMS, ale nie otrzymałem kodu zwrotnego.

 Za obsługę serwisu SMS odpowiedzialna jest firma DialCom24 , dlatego musisz złożyć reklamację na ich stronie (https://www.przelewy24.pl/kontakt/reklamacja).